Сергей Соловьев (Николай Цимбаев)
Сергей Лебедев (К. Пиотровский)
Сергей Есенин (Станислав Куняев, Сергей Куняев)
Сергей Вавилов (Владимир Келер)
Сервантес (Бруно Франк)
Серафимович. Неверов (В. Чалмаев)
Сенявин (Юрий Давыдов)
Сент-Экзюпери (Марсель Мижо)
Сен-Симон (Станислав Вольский)
Сен-Симон (А. Левандовский)

Розвиток творчих компетентностей учнів через використання інтерактивних методик і технологій навчання

В роботі розкрито досвід використання інтерактивних методик і технологій навчання на уроках математики. Робота містить практичні додатки інтерактивних завдань, прийомів, які допоможуть учителю зробити навчання цікавим, різноманітним. Стане у пригоді вчителям математики.

ТЕХНОЛОГІЇ 10 клас

Вивчення технологій у 10-му класі спрямовано на підготовку молодої людини до вступу у доросле життя, що потребує не лише наявності знань з тих наук, які вивчались у продовж всього шкільного життя, але й вмінь та здатності використовувати такі знання на практиці, самостійно розв’язувати нестандартні життєві проблеми.