МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПЕРШОТРАВЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4

Н А К А З

Від 12 квітня 2013року                               м.Першотравенськ                        № 141

Про підсумки  проведення  шкільних та

участь у змаганнях  з волейболу серед учнів

загальноосвітніх шкіл

міста Першотравенська

З метою популяризації волейболу, пропаганди здорового способу життя, виявлення найкращих спортсменів, волейбольних команд серед навчальних закладів міста, притягнення молоді до регулярних занять баскетболом, підвищення фізичної активності молоді, організації активного відпочинку серед населення міста та на підставі наказу міського відділу освіти за №31 від 04.02.2013 року «Про затвердження календаря міських спортивно – масових заходів на 2013 рік та розпорядження міськвно № 08 від 25.03.2013р. школі було проведено змагання з волейболу серед учнів 8-11 класів.

Видано розпорядження №13 від 15.03.2013. За результатами шкільного етапу до участі в міських змазаннях було рекомендовано учнів 8-11 класів. За підсумками міських змагань команда школи посіла почесне І місце (керівник Степаненко А.І.)

Враховуючи вище викладене:

1. Відмітити добросовісну роботу з підготовки учнів до участі у міських змаганнях вчителя фізичного виховання Степаненка А.І.
  2. Оголосити подяку учасникам змагань: Дмитренку О., Денисенку Р., Бондаренку О.,          Вишні Є. (9-А), Дмитренку С., Костромєєву Є., Гвоздецькому А.(11-А), Бубновій А. (8-А). та керівнику Степаненку А.І.
  3. Секретарю школи ознайомити з наказом вищезгаданих осіб.

Директор                                                                                            К.М. Яніва