Першотравенськ. Загальноосвітня школа № 4

 





Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія





Діти єднають Україну

 

ЗАЯВКА

на участь в обласному етапі марафону дитячої творчості  «Діти Дніпропетровщіни єднають Україну»

від м. Першотравенська, Дніпропетровської обл.

№ з/п

Назва розробки

Номінація

Прізвище та ім’я автора

Клас, навч. заклад, район/місто

Назва гуртка, організації

П.І.Б. керівника

Декоративно - ужиткове мистецтво

Декоративно - ужиткове мистецтво (лялька)

1.                   

«Лялька»

(Лялька)

Устименко Вікторія Анатоліївна

17 років

ЗШ №1

Радько Людмила Михайлівна

2.                   

«Солоха»

(Лялька)

Вінніченко Марія Валентинівна

13 років

ЗШ №2

Буц Алла Дмитрівна

3.                   

«Лялька мотанка»

(лялька мотанка)

Недашківська Оксана Олександрівна

15  років

ЗШ №4

Мартишина Ірина Володимирівна

4.                   

«Лялька мотанка»

(лялька мотанка)

Макогон Любов Станіславівна

15  років

ЗШ №4

Мартишина Ірина Володимирівна

5.                   

«Марина»

(лялька мотанка)

Мірошниченко Тетяна

14 років

т/о «Любисток»,

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

6.                   

«Дарина»

(лялька мотанка)

Даніна Таїсія

8 років

т/о «Любисток»,

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

7.                   

«Круп`яничка»

(лялька мотанка)

Ставицка Юля

8 років

т/о «Любисток»,

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

Декоративно - ужиткове мистецтво (бісероплетіння)

8.                   

«Квітуче деревце»

(бісероплетіння)

Пономар Анастасія Сергіївна

 

ЗОШ №5

Вислогузова Марина Михайлівна

9.                   

«Наш край»

(бісероплетіння)

Жук Оля

7 років

Гурток «Бісероплетіння»

ЦДТ «Надія»

Корольова Людмира Леонідівна

10.               

«Мій рідний край»

(бісероплетіння)

Геккієва Рима

9 років

Гурток «Бісероплетіння»

ЦДТ «Надія»

Корольова Людмира Леонідівна

11.               

«Діти України»

(бісероплетіння)

Мороз Юля

12 років

Гурток «Бісероплетіння»

ЦДТ «Надія»

Корольова Людмира Леонідівна

Декоративно - ужиткове мистецтво     (вишивка)

12.               

«Пасхальний рушник»

(вишивка хрестом)

Яковлева Валерія Валеріївна

17 років

ЗШ №3

Гольнєва Наталя Станіславівна 

13.               

«Рушничок»

(занизування)

Ковбаса Вікторія Сергіївна

15 років

ЗШ №2

Буц Алла Дмитрівна

14.               

«Виноград»

(вишивка стрічками)

Тимошенко Ксенія

9 років

Гурток  «Студія дизайну»,

ЦДТ «Надія»

Зирянова Наталя Григорівна

Декоративно -ужиткове мистецтво (валяння)

15.               

«Козаки»

(валяння)

Тимошенко Ксенія

9 років

Гурток  «Студія дизайну»,

ЦДТ «Надія»

Зирянова Наталя Григорівна

Декоративно - ужиткове мистецтво (глина)

16.               

«Село»

 (глина рельєф)

Порох Єлизавета

13 років

Гурток  «Чарівна Глина»,

ЦДТ «Надія»

Бугаєва Олена Олексіївна

Декоративно - ужиткове  мистецтво (мукасолька)

17.               

«Ми-українці»

(мукасолька)

Мамай Владислава

9 років

т/о «Любисток»,

Гурток «Барвінчата»

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

18.               

«Україночка»

(мукасолька)

Саєнко Єлизавета 

12 років

т/о «Любисток»,

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

19.               

«У рідному краю»

(мукасолька)

Бугайчук Олена

8 років

т/о «Любисток»,

Гурток «Барвінчата»

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

20.               

«Сімейка»

(мукасолька)

Васильєва Анжеліка 

8 років

т/о «Любисток»,

Гурток «Барвінчата»

ЦДТ «Надія»

Баранова Галина Олександрівна

Образотворче мистецтво

21.               

«Україно, крає мій квітучий!»

живопис

Ашихміна Людмила

Едуардівна

13 років

т/о «Палітра»

ЦДТ «Надія»

Захваткіна Катерина Олексіївна

22.               

«Рідна Україна»

Живопис

Кащишена Олена

Віталіївна

11 років

т/о «Палітра»

ЦДТ «Надія»

Захваткіна Катерина Олексіївна

23.               

«Їхав козак…»

Живопис

Кащишен Станіслав

Віталійович

10 років

т/о «Палітра»

ЦДТ «Надія»

Захваткіна Катерина Олексіївна

24.               

«Рідний край»

Живопис

Хмелькова Світлана

11 років

т/о «Палітра»

ЦДТ «Надія»

Захваткіна Катерина Олексіївна

25.               

«Вікно у світ»

Живопис

Дідович Тетяна

Олександрівна

14 років

т/о «Палітра»

ЦДТ «Надія»

Захваткіна Катерина Олексіївна

26.               

«Мій рідний край»

Живопис

Дідович Тетяна

Олександрівна

14 років

ЗШ№1

Радько Людмила Михайлівна

27.               

«Моя країна  - Україна»

Живопис

Кручук Марія

8 років

ЗШ№1

Вільгельм Наталя Анатоліївна

28.               

«Щедрику-ведрику»

Живопис

Кулінич Євгенія

9 років

ЗШ№1

Цапчук Діана Іванівна

29.               

«Моя країна»

Живопис

Грипась Христина

Валеріївна

12 років

ЗШ№2

 

30.               

«Я і моя Батьківщина»

Графіка

Лушнікова Тетяна

Сергіївна

12 років

ЗШ№2

 

31.               

«Моя Дніпропетровщина»

Живопис

Лященко Карина

Олександрівна

12 років

ЗШ№3

 

32.               

«Моє село»

Графіка

Марков Едуард

Валентинович

11 років

ЗШ№3

 

33.               

«Козак»

Живопис

Бондаренко Іван

Олексійович

16 років

ЗШ№3

 

34.               

«Соняшник»

Графіка

Скарбо Ганна

Сергіївна

16 років

ЗШ№3

 

35.               

«Вісник весни»

Графіка

Скарбо Ганна

Сергіївна

16 років

ЗШ№3

 

36.               

«Гордість моя – Дніпропетровщина»

Живопис

Брундукова Дар’я

Володимирівна

14 років

ЗШ№3

 

37.               

«Рідний край»

Графіка

Омельченко Вікторія

11 років

ЗШ№4

Захваткіна Катерина Олексіївна

38.               

«Рідні простори»

Графіка

Трофімова Валерія

11 років

ЗШ№4

Захваткіна Катерина Олексіївна

39.               

«Українська душа»

Живопис

Дьоміна Альона

Сергіївна

15 років

ЗШ№4

Захваткіна Катерина Олексіївна

40.               

«Місто праці шахтарів»

Графіка

Гордієнко Ангеліна

Миколаївна

13 років

ЗШ№5

 

41.               

«Рідний край»

Графіка

Дьоміна Юлія

Володимирівна

14 років

ЗШ№5

 

Вокальне мистецтво

42.               

«Мама»

«Свет моей любви»

Вокал

Єжилова Анастасія

14 років

ЗШ №1

Удовенко Іван Іванович

43.               

«Слова залишились», «Упала сльоза»

Вокал

Прокопчук Артем

16 років

ЗШ №2

Сухова Олена  Василівна

44.               

«Ніжність»

«Три зими»

Вокал

Токаревська Анастасія

13 років

ЗШ №2

Сухова Олена  Василівна

45.               

«Колыбельная»

«Співай моє серце»

Вокал

Коваленко Катерина

16 років

ЗШ №3

Пузанова Жанна Євгенівна

46.               

«Мамины руки»

«Это не сон»

Вокал

Пронюшкіна Маша

13 років

ЗШ №3

Пузанова Жанна Євгенівна

47.               

«Ты человек»

«Господи помилуй»

Вокал

Костенко Ілля

11 років

ЗШ №3

Пузанова Жанна Євгенівна

48.               

«Простая песенка»

«Дай, Боже»

Вокал

Джунь Діана

9 років

ЗШ №3

Пузанова Жанна Євгенівна

49.               

«Чики»

«Ёжик»

Вокал

Домущей Богдан

6 років

ЗШ №5

Подушко Марина Воложимирівна

50.               

«Весенний джаз»

«Russian roullet»

Вокал

Кириченко Олександра

13 років

ЗШ №5

Подушко Марина Воложимирівна

51.               

«Дитячі мрії»

«Буги-вуги для восьминога»

Вокал

Плакіда Карина

13 років

ЗШ №5

Подушко Марина Воложимирівна

Література

52.               

«Я к вам пишу»

Література

Воробйова Анастасія

16 років

ЗШ №1

Федорова Світлана Володимирівна

53.               

«Счастье ближе, чем мы думаем»

Література

Полякова Дарія

16 років

ЗШ №2

Паздеріна Наталя Вікторівна

54.               

«Родной край»

Література

Кащишена Олена

12 років

ЗШ №2

Косенко Любов Станіславівна

 

 

 

 

 

Начальник міського відділу освіти                                                                                                          Н.П.Петров