Першотравенськ. Загальноосвітня школа № 4

 





Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія





Іінформація для учнів

 

 
 
 
 
     
     
     
 

 

 

План виховної роботи на весняні канікули

ПЗШ № 4

 

 

Виховний захід

Клас

Час та місце проведення

Відповідальні

Понеділок

26.03

1

Робота з пластиліном «Лісові жителі»

1-2

Каб №10

9.00

Максимова О.О.

2

Конкурс малюнків про весну

3-4

Каб №8

10.00

Сердюченко О.С.

3

Інтелектуальний марафон

«Визначні люди України»

5-6

Каб № 21

11.00

Лавриненко О.Ф.

4

Робота хореографічного гуртка

7-8

Мала спортивна зала

11.00

Кириленко О.О.

5

Змагання з волейболу

9-10

Шкільна спортивна зала

10.30

Чекаліна Л.В.

6

Підготовка до змагань ЮІР

8-10

Кінозал

10.00

Бірюк І.С.

7

Заняття «Весела математика»

5

Каб № 46

9.00

Мироненко Л.В.

Вівторок

27.03

1

Гра-вікторина «Дорогами казок»

1-2

Каб № 5

9.00

Гапон К.І.

2

Гра з техніки безпеки «Один дома»

1-4

Каб №9

10.00

Чупікова О.Б.

3

Конкурс знавців англійської мови

3-4

Каб №4

9.00

Денисюк С.В.

4

Орігамі «Чарівний  папір»

 

5-6

Каб № 24

9.00

Мартишина І.В,

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Заняття «Розмалюй свої почуття»

6-7

Каб №44

10.00

 

Психолог Середа М.В.

6

Інтелектуальна гра «Хочу знати все»

8

Каб № 48

10.30

Оберемок О.І.

7

Засідання клубу одинадцятикласників. Підготовка до випускного

11

Каб №43

11.00

Бодрова Т.Б.

8

Розважальна вікторина «Держави і народи світу»

9-10

Каб. № 49

11.00

Васильківська О.С.

9

Змагання з баскетболу

9-11

Спортивна зала

12.00

Степаненко А.І.

Середа

28.03

1

Робота шкільного кінозалу. Перегляд мультфільмів

1-2

Кінозал

9.00

Удоденко В.В.

2

Музичний конкурс «Нотний стан»

3-4

Каб № 42

9.00

Удовенко І.І.

3

Заняття «Золоті правила роботи з комп’ютером»

5-6

Каб. №27

10.00

Гвоздецька О.С.

4

Гра «Що? Де? Коли?» з української мови

7-8

Каб. № 22

10.00

Щербина Л.М.

5

Марафон з права «Закони писані для всіх»

9-10

Каб. № 46

10.30

Найдьон М.С.

6

Підготовка до випускного

11

Актова зала

10.00

Мироненко Л.В.

7

Змагання з настільного тенісу

9-11

 

11.30

СтепаненкоА.І.

8

Підготовка до змагань ЮІР

(вправи з велосипедом)

 

 

 

 

8-10

Шкільне подвір’я

      10.00

 

 

Чекаліна Л.В.

Четвер

29.03

1

Конкурс загадок

1-2

Бібліотека

9.00

Панова І.В.

2

Конкурс акторської майстерності

3-4

Каб №7

9.30

Демченко Л.Д.

3

Заняття «Таємничий світ астрономії»

5-7

Каб.фізики

10.00

Козленко Г.М.

4

Гра «Небезпечний вогонь»

1-4

Каб. №8

10.30

Жила В.І.

5

Робота шкільного кінозалу.

Перегляд фільму «Різдвяні історії»

8-9

Кінозал

10.00

Удоденко В.В.

6

Створення класного альбому

11

Каб. 43

11.00

Бодрова Т.Б.

7

Засідання клубу інтелектуалів

9-10

Каб.23

10.00

Гвоздецька О.С.

Найдьон М.С.

8

Засідання євроклубу

7-9

Каб. 43

11.00

Бірюк І.С.

9

Робота тренажерної зали

8-11

10.30.

СтепаненкоА.І.

10

     Відвідування БХТ

1-4

БХТ «Надія»

Гапон К.І.

П’ятниця

30.03

1

Заняття зі шкільним психологом

1-2

Каб. №10

9.30

Середа М.В.

2

Заняття «Весела математика»

3-4

Каб.№3

9.00

Костенко І.О.

3

Екологічне лото «Ці веселі тварини»

5-6

Каб. Біології

10.00

Корненко Г.М.

4

Засідання клубу «Літературне слово»

7-8

Каб. № 26

11.00

Леник Н.В.

5

Круглий стіл «Європа сьогодні і завтра»

9-10

Каб. № 25

11.00

Британ Г.А.

6

Веселі старти

5-6

11.00

Чекаліна Л.В.

 ПЛАН РОБОТИ НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ 2012-2013 н.р.