Козацький гарт

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

17.04.2013р.                                       м.Першотравенськ                                           № 73

Про підсумки проведення міського туру
фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів
України «Козацький гарт» серед учнів
загальноосвітніх шкіл міста

Відповідно до наказу міського відділу освіти  від 10.04.2013 р.  за № 67  «Про затвердження Плану заходів щодо проведення міського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави» у 2013»  17 квітня 2013 року на базі загальноосвітньої школи №5 проведено міський тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».  Метою фестивалю було формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу, розвитку дитячо-юнацького спорту, збереження і зміцнення психічного і фізичного здоров’я дітей всіх вікових груп, розвитку інтересу і звичок учнів до самостійних занять фізичною культурою і спортом. У фестивалі брали участь команди 5 загальноосвітніх шкіл міста. Загальне керівництво і контроль за проведенням міського туру здійснювалось міським відділом освіти. Безпосереднє проведення здійснював оргкомітет та суддівський склад з числа учителів фізичної культури шкіл міста.
Змагання пройшли згідно з Положенням «Про проведення Олімпіади серед учнів загально освітніх навчальних закладів Дніпропетровської області у 2013 році». Усі учасники продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, командної роботи та хороші знання з історії українського козацтва. З історії українського козацтва ґрунтовні знання показали учні усіх шкіл. З «човникового» бігу серед хлопців та дівчат кращі результати в учнів ЗШ №3 ( І місце), ЗШ №1 (ІІ місце), ЗШ №2 (ІІІ місце). У стрибках у довжину з місця серед дівчат та хлопців лідирували учні ЗШ №2 (І місце), а учні ЗШ №3 та ЗШ №4 посіли відповідно ІІ і ІІІ місця. У стрибках через скакалку (брали участь тільки дівчата) ЗШ №2 посіла І місце,   ЗШ №5 – ІІ місце, ЗШ №4 – ІІІ місце. В естафеті першість здобула команда ЗШ №4, ІІ та ІІІ місця відповідно посіли команди ЗШ №1 та ЗШ №3. В перетягуванні канату (хлопці)     ЗШ №3 зайняла І місце, ЗШ №4 – ІІ місце, ЗШ №2 – ІІІ місце.

Відповідно до протоколу «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2013», затвердженого головним суддею змагань Соколенко В.В., місця розподілились таким чином: І місце – команда ЗШ №3, ІІ місце – команда ЗШ №2, ІІІ місце – команда ЗШ №4. Враховуючи вищезазначене,

1.   Нагородити Грамотами міського відділу освіти команди загальноосвітніх шкіл ЗШ №3, ЗШ №2, ЗШ №4.

2.   Оголосити директору ЗШ №5 Печеній Т.В. подяку за якісну організацію міського туру фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

3.   Директорам загальноосвітніх шкіл міста Тимофієвій Л.І. ( ЗШ №1 ), Габісовій Н.М.       ( ЗШ №2 ), Фролову О.А. ( ЗШ №3 ), Янівій К.М. ( ЗШ №4 ), Печеній Т.В. ( ЗШ №5 ):
      3.1. Продовжити роботу щодо піднесення ролі фізичного виховання в школі, підвищення рівня професійної майстерності вчителів фізкультури, популяризації засад здорового способу життя через уроки фізичної культури та позакласну спортивну роботу.
      3.2. Враховувати участь у міських змаганнях та спортивні досягнення учнів школи під час атестації вчителів фізкультури.

4.    Координацію роботи по виконанню наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом міського відділу освіти Вовк Л.М., контроль залишаю за собою.

Начальник міського

відділу освіти                                                                                         Н.П.ПЕТРОВА