Майстер-класи

09.01.2013 у Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулись засідання міських методичних комісій, під час яких вчителі змогли поділитись своїми цікавими знахідками, обмінятись досвідом, дізнатись про новітні технології у навчанні та вихованні, а  також  порадитись з колегами щодо вирішення певних педагогічних проблем.

Вчителі нашої школи також запропонували колегам  свої наробки.

Так вчитель-методист початкових класів Костенко І.О. , яка працює над проблемою «Розвиток пізнавальної активності учнів», провела майстер-клас на тему «Робота над словниковими словами на уроках української мови», під час якого до уваги присутніх були представлені різноманітні форми роботи, які б допомогли засвоїти правопис певних слів.

Жила В.І., вчитель початкової школи, керівник міської МК вчителів початкової школи, показала майстер-клас з теми «Розвиток пізнавальної активності учнів початкових класів», а саме на уроці «Я і Україна». Вчитель показала етапи уроку, на яких можна застосувати такі види діяльності як: метод незакінченого речення, технологію «навчаючи вчуся» і метод «прес».

Вчитель початкових класів Коровіна Н.Ю. розкрила питання «Формування навички швидкого читання школярів молодших класів». Під час виступу глядачів було ознайомлено з системою вправ та ігрових завдань, які допомагають формувати навичку швидкого читання в учнів молодших класів.

На тему «Моделювання: правильні многотокутники та многогранники» виступила вчитель математики Гвоздецька О.С. Впродовж майстер-класу було показано як за допомогою підручних матеріалів (палички для коктейлів) можна виготовити багатокутники, а також проведено дослідження елементів правильних багатогранників.

Заступник директора з виховної роботи Бірюк І.С. провела міське засідання класних керівників, де було розглянуто питання «Формування співробітництва у  відносинах “вчитель - учень”  під час навчальної та виховної діяльності»

Слід зазначити, що проведення таких засідань є найкращою формою роботи, під час якої вчителі можуть розширити обрії свої професійних можливостей.