Рятувальник- професія героїчна

підведення підсумків

міського конкурсу творчих робіт

«Рятувальник - професія героїчна»

Згідно наказу Першотравенського міського відділу освіти №61 від. 3.03.2013 р. «Про проведення міського та участь в обласному конкурсі творчих робіт «Рятувальник - професія героїчна» та з метою підняття рівня обізнаності підростаючого покоління з основ безпечної життєдіяльності, популяризація героїчної професії рятувальника та розвитку творчої обдарованості, 16 квітня на базі ЦДТ «Надія» відбулося підведення підсумків міського етапу конкурсу «Рятувальник - професія героїчна».

В конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста, вихованці дитячих садків та гуртківці ЦДТ «Надія». Більше 80 робіт розглядалися за номінаціями «Література», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво». ЗШ№1 представила 6 робіт, ЗШ»2 – 6 робіт, ЗШ№3 – 26 робіт, ЗШ№4 – 13 робіт, ЗШ№5 – 3 роботи, д/с «Берізка» - 9 робіт, д/с «Казка» - 5 робіт, д/с «Дзвіночок» - 1 роботу, д/с «Калинка» - 1 роботу, ЦДТ «Надія» - 13 робіт.

Малюнки та декоративні твори оцінювалися за такими критеріями, як  відповідність теми, художня майстерність, оригінальність задуму, художня виразність, оригінальність композиційного рішення. Літературні твори оцінювалися за критеріями: відповідність теми, оригінальність втілення ідеї твору, сюжет, мова, стиль.

Журі відмітило високий рівень представлених конкурсних робіт. Діти в цікавій формі передавали свої враження від героїчної професії рятівника та важливість дотримання правил безпечної життєдіяльності. Проте деякі конкурсні твори взагалі не відповідали тематиці конкурсу (ЗШ№5 в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»).

Переможцями міського конкурсу стали:

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

Вихованці дошкільних закладів

{C}-          Майлян Ангеліна, д/с «Берізка»

{C}-          Колективна робота «Не допустимо біди», д/с «Берізка».

6-11 років

{C}-          Турій Тетяна, ЗШ№4, 6-Б клас, кер. Мартишина І.В.

{C}-          Понежа Поліна, ЦДТ «Надія», гурток «Чарівна глина», кер. Бугаєва О.О.

{C}-          Жук Ольга, ЦДТ «Надія», гурток «Бісероплетіння», кер. Корольова Л.Л.

{C}-          Майлян Софія, Майлян Ангеліна, Сметаннікова Софія, ЦДТ «Надія», гурток «Студія дизайну», кер. Зирянова Н.Г.

{C}-          Тимошенко Ксенія, Бондаренко Марія, Данько Марія, Скрипник Катерина, Гончарова Юлія, ЦДТ «Надія», гурток «Студія дизайну», кер. Зирянова Н.Г.

{C}-

14-17 років

{C}-          Долженко Олександр, ЗШ№1, кер. Кібальніков М.В.

{C}-          Савченко Поліна, ЗШ№4, 9-А клас, кер. Мартишина І.В.

{C}-          Сидоренко Наталя, ЗШ№4, 9-А клас, кер. Мартишина І.В.

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Вихованці дошкільних закладів

{C}-          Сімя Удоденко, д/с «Калинка»,

{C}-          Антипов Єгор, д/с «Казка»,

{C}-          Голобородько Вікторія, д/с «Берізка»,

{C}-          Прокопчук Анжеліка, д/с «Берізка»,

{C}-          Тихненко Евеліна, д/с «Берізка»,

{C}-          Тіткін Єгор, д/с «Берізка».

6-11 років

{C}-          Слєпов Юрій, ЦДТ «Надія», гурток «Основи комптерної грамотності» кер. Колеснік А.В.

{C}-          Слєпов Олександр, ЦДТ «Надія», гурток «Основи комптерної грамотності» кер. Колеснік А.В.

{C}-          Свічкар Олена, ЗШ№4, 5-А клас, кер. Захваткіна К.О.

{C}-          Трофімова Валерія, ЦДТ «Надія», т/о «Палітра», кер. Захваткіна К.О.

{C}-          Кулик Альона, ЦДТ «Надія», гурток «Дивоцвіт», кер. Сніжко Л.С.

14-17 років

{C}-          Падафа Єлизавета, ЗШ№4, 9-А клас, кер. Мартишина І.В.

{C}-          Дьоміна Альона, ЗШ№4, 9-А клас, кер. Мартишина І.В.

{C}-          Порох Єлизавета, ЗШ№3, 8-А клас,

{C}-          Соловйова Катерина, ЗШ№3, 11-В клас,

{C}-          Устименко Вікторія, ЗШ№1, кер. Радько Л.М.

Номінація «Література. Поезія»:

6-11 років – Козлова Валерія, ЗШ№3, 2-А клас

11-14 років – Шейко Валерія, ЗШ№4, 6-Б клас, кер. Щербина Л.М.

14-17 років – Вожжова Віолета, ЗШ№3, 10-А клас.

Номінація «Література. Проза»:

6-11 років – Галімова Альбіна, ЗШ№3, 3-А клас

11-14 років – Жаброва Євгенія, ЦДТ «Надія», гурток «Веселка», кер. Колеснік С.А.

14-17 років – Макогон Любов, ЗШ№4, 10-А клас, кер. Щербина Л.М.

Переможців міського конкурсу творчих робіт «Рятувальник - професія героїчна» рекомендовано нагородити грамотами міського відділу освіти, а їхні роботи – направити для участі в обласному конкурсі творчих робіт «Рятувальник - професія героїчна».

Голова журі,

начальник міського відділу освіти                                                Петрова Н.П.

Секретар                                                                                              Захваткіна К.О.

16.04.2013 р.