Тиждень початкової школи

В період з 11 лютого до 15 лютого в школі проходив тиждень початкових класів. Участь взяли всі учні 1- 4 класів. Кожен день тижня був присвячений окремому предмету. За участь в конкурсах, вікторинах, цікавих іграх учні отримували фішки – бали. В кінці дня вчителі визначали переможці, найактивніших учнів класу. А в останній день тижня за кількістю балів визначено найактивніших школярів, які були нагороджені солодкими призами.

Розпочинався тиждень «Днем читання», який присвятили казці. На початку дня проведено свято «В гостях у казки», під час якого школярі познайомились з планом та умовами проведення тижня, а також мали змогу продемонструвати свої артистичні здібності. Кожен клас готував інсценізацію до прочитаної казки. Так, учні 1 – х класів показали казку «Колосок», 2 класи – «Рукавичка», 3 класи – «Коза і семеро козенят», а 4 класи - «Ріпка». Протягом дня школярі взяли участь у казковій вікторині, виставці малюнків «Казковий дивосвіт». А на перерві відвідали «Казкову книгарню», переглянули різноманітні книги.

Вівторок – «День математики». Діти взяли участь в конкурсі малюнків «Геометрична мозаїка», на перерві виконували цікаві завдання. Учні 1 – х класів (в ГПД) позмагалися за звання «Найкращий математик».

ІІІ день тижня – «День мови». В конкурсі «Моя країна - Україна» були представлені фото та малюнки з краєвидами рідної Батьківщини. В класах пройшли конкурси «Міс і Містер каліграфія», «Найкращий декламатор». Виконуючи творчі завдання з мови, учні мали змогу збільшити кількість своїх балів.

14 лютого, четвер, присвячений дню творчості та дню святого Валентина. Чудові  роботи прикрасили вестибюль школи. Творчість дітей перевершила всі сподівання. Яких тільки валентинок не було?!  Це – аплікації, вив’язані гачком вироби, об ‘ємні роботи. В цей день працювала пошта привітань. Діти мали змогу привітати не тільки однокласників, друзів, а й вчителів. Валентинки вкидали в поштову скриню, яка знаходилась у вестибюлі. Наприкінці дня листоноші вручили привітання адресатам. На перерві переглянули відеоролик про історію виникнення свята та його святкування в різних країнах святу.

Завершив творчий тиждень «День здоровя». Діти грали в рухливі ігри. В класах пройшли рейди – перевірки «Серед нас бруднуль немає?».  Продовжив свято «Майданс  - 2013», під час якого діти з великим задоволенням виконували  танцювальні рухи за наставниками. У спортивних змаганнях «Веселі старти» змагалися збірні 1-2 класів та 3- 4 кл. Переможці були нагороджені почесними грамотами. На такій веселій ноті підведено підсумки тижня, названо його переможців, нагороджено їх «золотими» медалями. Теплі слова привітання з перемогою пролунали від директора школи Катерини Миколаївни Янівої. Гучними оплесками учні школи вітали всіх переможців.

Інформацію склала вчитель початкових класів Коровіна Н.Ю