Звіт №_1_

про роботу за Проектом «Енергоефективні школи»

Місто Першотравенськ   ЗНЗ Першотравенська ЗШ №4

Дата проведення

Учасники (якісний та кількісний склад)

(стислий опис заходу, результат, коментар)

І.  Підготовка до урочистого запуску

1.

Засідання творчої групи вчителів з підготовки до запуску проекту «Енергоефективні школи»

8.12, 11.12, 15.12, 18.12, 22.12

18 вчителів

Створено творчу групу вчителів, які працювали над:

сценарієм запуску проекту;

оформленням школи (створено стенд Енерго вернісаж» (файл stend.jpg), банер «Енергоефективна школа», написи на кожній із станцій, вказівники до кожної станції);

підготовкою всіх учнів школи до запуску проекту;

-        оцінюванням творчих робіт учнів (конкурс емблем, плакатів)

-        якісним проведенням запуску

2.

Засідання піклувальної ради школи та розгляд питання «Участь Першотравенської ЗШ №4 у проекті «Енергоефективні школи»

директор школи, члени піклувальної ради (13 чол.)

Директор школи Гвоздецька О.С. на засіданні піклувальної ради розказала про проект, його мету, очікувані результаті. Були розподілені обов’язки між кожним членом ПР у підготовці та проведенні запуску проекту.

3.

Проведення батьківських зборів в 1-11 класах, одне із питань  «Участь Першотравенської ЗШ №4 у проекті «Енергоефективні школи»

10.12-26.12

класні керівники 1-11 класів (19 вчителів) та батьки (358 батьків)

Класні керівники на батьківських зборах розказали батькам про участь школи у проекті «Енергоефективні школи»

4.

Конкурс емблем «ЗШ №4  -  енергоефективна школа»

8.12-12.12.14

всі класи, а також окремі учня

Для участі Першотравенської ЗШ №4 у проекті «Енергоефективні школи» було оголошено конкурс емблем для учнів 1-11 класів. З кожного класу була представлена одна емблема, а також були подані індивідуальні роботи від окремих учнів.  Творча група вчителів оцінила  78 робіт. Результатом спільної праці стала емблема нашого проекту. (файл emblem.jpg) Використані ідеї Зінов’євої Юлії, 10-А клас, Хоруженко Оксани, 10-А клас, учнів 2-Б класу, Макогон Ілони, 6-Б клас, Ященко Єлизавети, 7-А клас, Колесника Вадима, 6-А клас, учнів 10-А класу.

5.

Конкурс плакатів «Енергозберезення …»

15.12-19.12.14

учні 1-11 класів та індивідуальні роботи

Кожен клас представив плакат. Також були індивідуальні роботи. Творча група оцінила 28 робіт. Список переможців

І місце – учні 1-А класу (кл. керівник Чупікова О.Б.) (файл plakat1.jpg)

ІІ місце – учні 2-Б класу (кл. керівник Костенко І.О.) (файл plakat1.jpg) та учні 8-Б класу (кл. керівник Щербина Л.М.)

ІІІ місце – Волощук Дар’я, 8-А клас

ІІ.  Урочистий запуск

6.

Урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»

25.12.2014 8.30 год.

всі учні школи (440), всі вчителі (33) батьки (48)

Урочисте свято розпочалося на подвір’ї ЗШ №4. На вході школи стоїть арка з написом «Ярмарка «Енергія – основа життя». При вході гостей зустрічають два головні герої Ват і Джоуль, потім естафету перехоплює господиня ярмарку – Енергія, яка пропонує купувати товар у декількох продавців: у Світлинки, що торгує лампочками та свічками з емблемою школи; у Краплинки, яка продає воду з логотипом школи; у Жаринки, яка пропонує буклети економії тепла, розроблені власноруч. За правильну відповідь на поставлене питання приз – вищезгаданий товар. На подвір’ї школи гостей зустрічають учні, батьки, вчителі з емблемою, прапорцями та плакатами. Біля входу в школу в українських костюмах та з короваєм гостей зустрічають хлопець і дівчина.

У фойє школи на всіх чекає сюрприз від пілотного класу №2 (учні 7-Б та 8-х класів) з інсценізованою піснею «Перемен».  Далі естафету перехоплює головна героїня свята Теплинка, яка пропонує гостям пересуватися від станції до станції на електромобілі (учні пілотного класу №1 – 6-х класів та 7-А). Перша зупинка Енергодрайв (спортзал). Там 112 дітей за допомогою танцю розказують про те,  як можна зігрітися  рухаючись ритмічно. Наступна зупинка електромобіля в Містечку Тепла, біля  наймолодших жителів даного містечка (1-4 класи). Діти розказують про свої життєві принципи через девіз від кожної паралелі. А далі Теплинка на електромобілі привозить гостей в Енергобанк (вестибюль). На кожній вулиці( Енергопроектна, Енергопіар, Енергоанонс, Провулок Статистів)  робітники розказують про свою роботу на кожному пункті та про свої плани. Остання зупинка, до якої мандрують Теплинка з гостями пішки (для заощадження коштів), – це Енергобіт (актова зала), де відбувається представлення високопоставлених гостей та їх привітання. Гості знайомляться з двома пілотними класами та їх наставниками. Пілотний клас №1 показує свій шлях в проект через пісню «Енергобіт». Ведучі, коментуючи презентацію, проводять екскурс участі Першотравенської ЗШ №4 в проекті «Енергоефективні школи». Через тепло сердець, посмішок та рукостискань всі присутні зігріваються під пісню «Зажигай сердце». Про  ще один спосіб зігрітися розказав танцювальний колектив під пісню «Валянки». На завершення урочистого запуску проекту присутні побачили феєрверк та конфетті з шару-сюрпризу. На згадку про це свято гості отримали символічні подарунки – пошиті власноруч чобітки із привітанням.

Оприлюднення п’ятьох  повідомлень: про участь ЗНЗ у Проекті «Енергоефективні школи» та запуск Проекту

02.12-25.12.14

Відвідувачі шкільного сайту http://persh-school4.klasna.com/

На сайті школи оприлюднено інформацію про участь школи у Проекті та про урочистий запуск, надано звіт,  фото, сценарій  запуску.

Оголошення про запуск проекту

15.12-20.12

Глядачі місцевого телебачення «Візит»

О 14.00 на телеканалі «Візит» було продемонстровано  оголошення, «В  Першотравенській ЗШ №4  25 грудня 2014 року о 8.30 год. відбудеться урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»»