1 клас. Дизайн і технології

9 клас. Рос. мова. Інд план

Технологія верстатних робіт

Навчальний посібник призначений для учнів професійно-технічних навчальних закладів машинобудівного профілю. У посібнику розглядаються основні правила безпеки під час організації робіт на металорізальних верстатах, основні поняття з технічної механіки, відомості про слюсарну обробку, токарну справу, металообробні верстати, технологічні процеси токарної обробки деталей. В окремих розділах посібника наведені довідкові відомості, необхідні кваліфікованим робітникам в умовах роботи на невеликих підприємствах. Даний навчальний посібник є одним із серії посібників, що будуть висвітлювати комплекс питань щодо основних відомостей про технологічний процес токарної обробки деталей, приводи металообробних верстатів, їх експлуатацію, ремонт та налагодження, основні відомості зі стандартизації й організації контролю якості готової продукції. Навчальний посібник може бути використаний у підготовці за професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з ПК» у професійно-технічних навчальних закладах, а також під час підготовки студентів вищих навчальних закладів за напрямами «Машинобудування» та «Інженерна механіка», у процесі вивчення дисциплін «Технологія верстатних робіт», «Металообробні верстати». Pозpаховано на наукових, інженеpно-технічних, педагогічних пpацівників, учнів професійно- технічних навчальних закладів.

Олімпійський у серцях вогонь. Історія виникнення та становлення НОК України.

ББК 83.3(УКР) К12 Кулик Володимир Васильович К12 Олімпійський у серцях вогонь. Історія виникнення та становлення НОК України. – К.: “МП Леся”, 2007. – 308 с. ISBN 966-8126-72-6 У документальних нарисах, написаних у популярній формі, вперше у спортивній літературі розповідається про драматичну історію створення, визнан- ня і становлення Національного олімпійського комітету України, участь наших спортсменів самостійними командами в найпрестижніших змаганнях – зимових і літніх Олімпійських іграх сучасності. Розраховано на спеціалістів фізичної культури та спорту, шанувальників олімпійського руху, уболівальників, широкий читацький загал. Книга багато ілюстрована. Рецензенти: М. М. Булатова,професор, докторпедагогічнихнаук, проректорНаціонального університету фізичного виховання і спорту України, ректор Олімпійської академії України; О. М. Вацеба, професор, кандидат педагогічних наук, проректор Львівського державного університету фізичного виховання і спорту. Книга видана за сприяння Національного олімпійського комітету України Упорядкування та “Діалоги” – Анатолій Волошин ББК 83.3(УКР) © Кулик В. 2007 ISBN 966-8126-72-6 © Издательство “МП Леся”, оформление, 2007