День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Модуль 1. Теорія поколінь.

Модуль 1.  Теорія поколінь.

Психология, Разное

Теорія поколінь. Покоління У та Z.
«Человек все в состоянии понять - и как трепещет эфир, и что на солнце происходит; а как другой человек может иначе сморкаться чем он сам сморкается, этого он понять не в состоянии».
І. Тургенєв, «Батьки та діти».

8 клас Твір

Чумак, Н. П. Французька мова (2-й рік навчання) [Текст] : підручник для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. /Н. П. Чумак, Т. В. Кривошеева. – К . : Освіта, 2014. – 208 с.