Барвиста Україна

16.11.2012   у школі відбувся конкурс-фестиваль "Барвиста Україна". За умовами конкурсу кожна команда мала представити певний регіон країни і показати, що наша Батьківщина може бути рівноправним членом Євросоюзу. Адже вона володіє морями та горами, пишається своїю героїчною історією та має розвиток, який відповідає сучасним світовим стандартам.

Слід відмітити, що кожна команда  обрала свій творчий спосіб донести інформацію до глядачів.

Всі присутні мали змогу переглянути цікаву презентацію про розбудову та становлення Києва  (6-а кл.кер. Мироненко Л.В), спостерігати запальні танці Закарпаття (8-б, кл.кер. Найдьон М.С.), побувати на Сорочинському ярмарку (5-Б, кл.кер. Дедученко Н.П.), пройтись по історичним місцям Одеси (5-А, кл.кер. Бодрова Т.Б.),  повболівати на спортивному майданчику "Добас Арени" (8-а, кл.керівник Корненко Г.М.), дізнатись про традиції Запоріжської Січі (10-А, кл.керівник Піхотіна Т.С.), відчути аромат кави у Львові (6-Б, кл.керівник Щербина Л.М.), розважитись на Казантипі в Криму  (9-А, кл. кер. Оберемок о.І.) та усвідомити, що Дніпропетровщина  й справді регіон-лідер (7-А, кл.керівник Лавриненко О.Ф.).

Виступ кожної команди був неперевершеним, але з особливою відповідальністю до підготовки та участі у конкурсі поставилась команда 6-А класу (кл. керівник Мироненко Л.В.), яка й посіла почесне І місце. Також нестандартними, творчими та інформаційно-насиченими були виступи 5-Б (кл. кер. Дедученко Н.П.) та 9-А (Оберемок О.І), які   відповідно й зайняли друге та третє місця.