Чорнобиль-2013

26.04. в школі було проведено День цивільного захисту та  об’єктового тренування. В рамках запланованих заходів було проведено: виставку малюнків, оформлено експозицію  «Вшановуємо героїв», відкритий виховний захід «Все в твоїх руках», спортивні змагання та навчальна евакуація.

Під час виховного заходу діти вшанували героїв, які захистили нашу планету від атомної катастрофи ціною свого життя. Прозвучали прізвища відомих пожежників: Віктор Кебенок, Володимир Тищура, Віктор Правик. Відбулася зустріч з ліквідатором наслідків катастрофи на ЧАС Кравченком С.А. . Слова, жахливі цифри, які звучали зі сцени і свідчили про наслідки катастрофи примусили задуматися і дорослих і малих. Організатори заходу  Оберемок О.І. та 9-А клас подбали, щоб наскрізною ідеєю були такі банальні, але значимі  слова «Все в твоїх руках, Людино!»