Чорнобильська палітра

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

30.11.2012                                                                                                                               № 184

Про підсумки проведення

міського етапу конкурсу

та участь в обласному

конкурсі дитячого малюнка

„Чорнобильська палітра”.

На виконання Указу Президента України від 20 березня 2008 року №244/2008 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», постанов Верховної Ради України від 9 січня 2007 року №536-У «Про стан і перспективи розвитку загальної середньої освіти в Україні", відповідно до п.6 доручення голови ОДА від 13.11.2012р. № 07-151/0/35-12 «Про заходи щодо проведення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», наказу міського відділу освіти №174 від 22.11.2012 р., з метою формування інтелектуального потенціалу нації, створення оптимальних умов, для виявлення обдарованої молоді і надання системної підтримки в розвитку творчого потенціалу 27 листопада 2012 року на базі ЦДТ «Надія» відбулося підведення підсумків міського етапу конкурсу дитячого малюнку «Чорнобильська палітра».

В конкурсі приймали участь учні загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦДТ «Надія». Було представлено 49 робіт. ЗШ№1 надала 11 робіт, ЗШ№2 – 6 робіт, ЗШ№3 – 3 роботи, ЗШ№4 – 11 робіт, ЗШ№5 – 3 роботи, ЦДТ «Надія» - 15 робіт.

Серед зауважень слід відмітити, що деякі роботи в підписі не мали даних про клас, в якому вчиться дитина. Також на деяких етикетках ім’я дитини було вказано скорочено.  На майбутнє школам треба мати на увазі, що етикетка конкурсної роботи повинна маті такі дані: прізвище та ім’я дитини (повністю), вік, школа, клас, адреса та телефон школи, дані про творчого керівника.

Журі підвело підсумки конкурсу і визначило переможців міського етапу конкурсу «Чорнобильська палітра». Роботи переможців рекомендовано направити для участі в обласному етапі конкурсу а  переможців міського етапу нагородити грамотами міського відділу освіти.

Виходячи з вищезазначеного,

1.     Взяти участь в обласному конкурсі дитячого малюнка „Чорнобильська палітра.

2.     Визнати переможцями міського етапу конкурсу за номінаціями :

Молодша  вікова категорія (6-9 років):

1 місце – Ждимору Артема, ЗШ№1, 3-Б клас;

2 місце – Врублевську Ганну, ЗШ№1, 4-Б клас;

Кучеряву О., ЗШ№4, 3-А клас;

3 місце – Новак Д., ЗШ№4, 2-Б клас;

Ременну Валерію, ЗШ№2, 9 років

Середня вікова категорія (10-13 років):

1 місце – Ашихміну Людмилу, ЦДТ «Надія», т/о «Палітра», ЗШ№1, 7-А клас;

Лященко Карину, ЦДТ «Надія», т/о «Палітра», ЗШ№3, 7-Б клас;

2 місце – Сніжковську Марину, ЗШ№1, 8-А клас;

Дідович Тетянау, ЗШ№1, 8-А клас;

3 місце – Мороз Юлію, ЦДТ «Надія», т/о «Палітра»;

Луньова Данила, ЗШ№4, 6-Б клас.

Страша вікова категорія (14-18 років):

1 місце – Дьоміну Юлію, ЗШ№5, 14 років;

2 місце – Дьоміну Альону, ЦДТ «Надія», т/о «Палітра»;

3 місце – Устименко Вікторію, ЗШ№1, 16 років;

3.     Нагородити грамотами міського відділу освіти переможців міського етапу конкурсу.

4.     При підготовці робіт до участі в конкурсі враховувати зауваження журі та оформляти паспорти робіт згідно положення.

5.     Методисту МК міського відділу освіти Герегель В.Е. забезпечити своєчасне відправлення робіт до Дніпропетровської обласної організації „Союз Чорнобиль України” до 30 листопада 2012 року за адресою м.Дніпропетровськ, пр.Кірова,83/1.

6.     Координацію роботи покласти на методиста МК міськво  Гергель В.Е.

7.     Контроль за виконанням даного наказу лишаю за собою.

Начальник міського відділу освіти                                                                 Н.П.Петрова