Євроінтеграція

Інформація про хід впровадження євроінтеграційних процесів у ПЗШ №4 в 2012 році

22 січня 2012 року було проведено загально шкільний виховний захід «Євромарафон-2012» Мета заходу: ознайомлення учнів з культурою, традиціями та історією держав Європи. Протягом 4 хвилин кожен клас мав представити обрану країну. При визначенні переможців враховувались змістовність стіннівки, зовнішній вигляд та форма подання інформації, а також знання державних символів. Деякі класи приготували традиційні страви країни, яку представляли

У школі було створено євро клуб «Єдність», до складу якого увійшли учні 8 та 9 класів. У ході засідань учні склали гімн клубу, спланували свою діяльність.  Кожна зустріч – це детальний розбір певної країни. На одне з засідань було запрошено американську студентку Крістін, яка у процесі спілкування з членами клубу та одинадцятикласниками розповіла про особливості навчання та проживання  у США. Учні мали змогу поспілкуватись  англійською мовою з її носієм та дізнатись про культуру та устій життя в іншій країні.

З метою ознайомлення учнів з культурними та архітектурними пам’ятками європейських держав серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс «Пласнилінова Європа». Оцінюючи роботи учнів було виявлено, що деякі батьки не мають уявлення про  країни Європи. Але роботи учнів вразили своєю неординарністю та креативністю. Кожен учень не тільки виготовив поробку, але й на класній годині розповів однокласникам про місце знаходження споруди та її значення для країни. Учні 5-11 класів надали матеріали для фотовиставки «Невідома Європа», адже виявилось що крім Вейфелової вежі та Біг Бену учні не обізнані з  пам’ятками європейської культури.

16.11.2012   у школі відбувся конкурс-фестиваль "Барвиста Україна". За умовами конкурсу кожна команда мала представити певний регіон країни і показати, що наша Батьківщина може бути рівноправним членом Євросоюзу.

Всі присутні мали змогу переглянути цікаву презентацію про розбудову та становлення Києва  (6-а кл.кер. Мироненко Л.В), спостерігати запальні танці Закарпаття (8-б, кл.кер. Найдьон М.С.), побувати на Сорочинському ярмарку (5-Б, кл.кер. Дедученко Н.П.), пройтись по історичним місцям Одеси (5-А, кл.кер. Бодрова Т.Б.),  повболівати на спортивному майданчику "Донбас Арени" (8-а, кл.керівник Корненко Г.М.), дізнатись про традиції Запоріжської Січі (10-А, кл.керівник Піхотіна Т.С.), відчути аромат кави у Львові (6-Б, кл.керівник Щербина Л.М.), розважитись на Казантипі в Криму  (9-А, кл. кер. Оберемок о.І.) та усвідомити, що Дніпропетровщина  й справді регіон-лідер (7-А, кл.керівник Лавриненко О.Ф.) Отже, було показано туристичне значення кожного регіону.

Під час проведення тижня іноземної мови відбувся гала-концерт

«International Fest».   Учні 2-11 класів декламували вірші, співали пісні та показали елементи танців англо та франко мовних країн, що також збільшило обрії знань учнів про культуру  європейських держав.

З нагоди Дня Європи у школі працювала бібліотечна виставка «ЄС – Україна - Нато», також було проведено низку спортивних змагань приурочених до цього дня

З метою подальшої роботи у цьому напрямку у школі на 2013 рік сплановано ряд заходів та складено програму проведення дня Європи у травні.

Інформація про всі заходи систематично висвітлюється на шкільному сайті

Інформацію склала заступник директора з ВР Бірюк І.С.