Дніпропетровщина

Рідний край — це цілющі джерела, до

яких пробивається гострий корінець

людської свідомості, пробивається до

життя, до знань, до світла

(М. Стельмах)

У рамках святкування вісімдесяти річчя Дніпропетровської області 20 лютого в Першотравенській загальноосвітній школі №4 відбулось літературно-музичне свято «Дніпропетровщинна – мій рідний край».

В організації та проведенні заходу брали участь учні різних вікових категорій.

Ученицями 10-б класу Хоруженко К. та Смирновою Я. було підготовлено мультимедійну презентацію, яка яскраво продемонструвала, що Дніпропетровщина – це регіон-лідер.

Шкільний танцювальний колектив «Каскад» виконав  танок під запальну українську музику, піднявши  настрій всім присутнім у залі

В ході свята відбулися зустрічі з митцями м. Першотравенська. Удовіченко Г. Н., голова міської  літературної спілки «Джерело», декламувала вірші про Україну, рідне місто, згадала видатних майстрів слова Дніпропетровщини.

Автор музики гімну м. Першотравенська, композитор, етнограф, Ігнатова О.П., виконала музичну п’єсу, а учні школи запропонували назву до цього музичного твору.

Потішили глядачів учні 2-А класу, які сплели український віночок з квітів-символів та побажань своїй батьківщини.

Волощук Д., учениця 5-Б класу, прочитала вірш «Дніпропетровщина  моя,Ти  -  зірка  величі  краіни!», прослухавши його серця присутніх сповнились гордістю за рідний край.

Концерт було завершено патріотичною  піснею П. Кмиленка «Дніпропетровщина моя», під час якої був святковий феєрверк.