Іінформація для учнів
План виховної роботи на весняні канікули ПЗШ № 4
| ||||
№
| Виховний захід | Клас | Час та місце проведення | Відповідальні |
Понеділок 26.03 | ||||
1 | Робота з пластиліном «Лісові жителі» | 1-2 | Каб №10 9.00 | Максимова О.О. |
2 | Конкурс малюнків про весну | 3-4 | Каб №8 10.00 | Сердюченко О.С. |
3 | Інтелектуальний марафон «Визначні люди України» | 5-6 | Каб № 21 11.00 | Лавриненко О.Ф. |
4 | Робота хореографічного гуртка | 7-8 | Мала спортивна зала 11.00 | Кириленко О.О. |
5 | Змагання з волейболу | 9-10 | Шкільна спортивна зала 10.30 | Чекаліна Л.В. |
6 | Підготовка до змагань ЮІР | 8-10 | Кінозал 10.00 | Бірюк І.С. |
7 | Заняття «Весела математика» | 5 | Каб № 46 9.00 | Мироненко Л.В. |
Вівторок 27.03 | ||||
1 | Гра-вікторина «Дорогами казок» | 1-2 | Каб № 5 9.00 | Гапон К.І. |
2 | Гра з техніки безпеки «Один дома» | 1-4 | Каб №9 10.00 | Чупікова О.Б. |
3 | Конкурс знавців англійської мови | 3-4 | Каб №4 9.00 | Денисюк С.В. |
4 | Орігамі «Чарівний папір»
| 5-6 | Каб № 24 9.00 | Мартишина І.В, |
5 | Заняття «Розмалюй свої почуття» | 6-7 | Каб №44 10.00
| Психолог Середа М.В. |
6 | Інтелектуальна гра «Хочу знати все» | 8 | Каб № 48 10.30 | Оберемок О.І. |
7 | Засідання клубу одинадцятикласників. Підготовка до випускного | 11 | Каб №43 11.00 | Бодрова Т.Б. |
8 | Розважальна вікторина «Держави і народи світу» | 9-10 | Каб. № 49 11.00 | Васильківська О.С. |
9 | Змагання з баскетболу | 9-11 | Спортивна зала 12.00 | Степаненко А.І. |
Середа 28.03 | ||||
1 | Робота шкільного кінозалу. Перегляд мультфільмів | 1-2 | Кінозал 9.00 | Удоденко В.В. |
2 | Музичний конкурс «Нотний стан» | 3-4 | Каб № 42 9.00 | Удовенко І.І. |
3 | Заняття «Золоті правила роботи з комп’ютером» | 5-6 | Каб. №27 10.00 | Гвоздецька О.С. |
4 | Гра «Що? Де? Коли?» з української мови | 7-8 | Каб. № 22 10.00 | Щербина Л.М. |
5 | Марафон з права «Закони писані для всіх» | 9-10 | Каб. № 46 10.30 | Найдьон М.С. |
6 | Підготовка до випускного | 11 | Актова зала 10.00 | Мироненко Л.В. |
7 | Змагання з настільного тенісу | 9-11 |
11.30 | СтепаненкоА.І. |
8 | Підготовка до змагань ЮІР (вправи з велосипедом)
| 8-10 | Шкільне подвір’я 10.00
| Чекаліна Л.В. |
Четвер 29.03 | ||||
1 | Конкурс загадок | 1-2 | Бібліотека 9.00 | Панова І.В. |
2 | Конкурс акторської майстерності | 3-4 | Каб №7 9.30 | Демченко Л.Д. |
3 | Заняття «Таємничий світ астрономії» | 5-7 | Каб.фізики 10.00 | Козленко Г.М. |
4 | Гра «Небезпечний вогонь» | 1-4 | Каб. №8 10.30 | Жила В.І. |
5 | Робота шкільного кінозалу. Перегляд фільму «Різдвяні історії» | 8-9 | Кінозал 10.00 | Удоденко В.В. |
6 | Створення класного альбому | 11 | Каб. 43 11.00 | Бодрова Т.Б. |
7 | Засідання клубу інтелектуалів | 9-10 | Каб.23 10.00 | Гвоздецька О.С. Найдьон М.С. |
8 | Засідання євроклубу | 7-9 | Каб. 43 11.00 | Бірюк І.С. |
9 | Робота тренажерної зали | 8-11 | 10.30. | СтепаненкоА.І. |
10 | Відвідування БХТ | 1-4 | БХТ «Надія» | Гапон К.І. |
П’ятниця 30.03 | ||||
1 | Заняття зі шкільним психологом | 1-2 | Каб. №10 9.30 | Середа М.В. |
2 | Заняття «Весела математика» | 3-4 | Каб.№3 9.00 | Костенко І.О. |
3 | Екологічне лото «Ці веселі тварини» | 5-6 | Каб. Біології 10.00 | Корненко Г.М. |
4 | Засідання клубу «Літературне слово» | 7-8 | Каб. № 26 11.00 | Леник Н.В. |
5 | Круглий стіл «Європа сьогодні і завтра» | 9-10 | Каб. № 25 11.00 | Британ Г.А. |
6 | Веселі старти | 5-6 | 11.00 | Чекаліна Л.В. |