День святого Валентина

Є такий вислів, що про кохання вже давно сказали все, але не всі. Тож 14 лютого, на день святого Валентина, до цієї теми змогли долучитись учні нашої школи. Під керівництвом шкільного бібліотекаря Панової Ірини Володимирівни було проведено літературно - музичний вечір «На крилах кохання».

Впродовж заходу учні виконували пісні, декламували вірші та танцювали. Всіх присутніх вразив учень 10-А класу Клочко Дмитро, який декламував вірш. Дмитро відвідує театральний гурток у БК «Шахтар» і манера його виконання примусила глядачів слухати кожне слово із затамуванням подиху.      Любутіна Вікторія, переможниця багатьох музичних конкурсів, під час гри на фортепіано доторкнулась до кожного серця.

Учні 9-А класу Івачова Катерина та Денисенко Роман за допомогою танцю, продемонстрували зображення кохання  в українській літературі. Діти самостійно поставили танок на сюжет до « Наталки- Полтавки»

Пісня «Ти найкращий», у виконанні Горлової Ганни,  зарядила всіх позитивом, а учні 11-А класу піднялись і почали танцювати.

Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера.

Інформацію склала заступник директора з ВР   Бірюк І.С.