День Соборності

22 січня Україна відзначає день Соборності. З нагоди цього свята у школі було заплановано та проведено ряд заходів. У всіх класах відбулись єдині уроки «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг», учні 11-А класу завітали на кожний урок і провели інформаційні дайджести, у шкільній бібліотеці працює виставка «Історія своє промовить слово». Але найбільш ретельно до свята підготувались учні 6-Б класу (кл. керівник Щербина Л.М.), які запросили всіх на відкритий виховний захід «Подія, що пережила час». Присутні мали змогу послухати українські пісні, дізнатись про значення слова «соборність», помандрувати сторінками літературних творів про Україну, за допомогою щирих побажань створити єдину і неподільну карту. Кожен виступ супроводжувався  слайдами з презентації. Естетичне оформлення залу, зовнішній вигляд учнів, серйозність виступаючих не залишили байдужими нікого з присутніх.