Змагання з ДП

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

22.04.2013р.                                          м.Першотравенськ                                                №79

Про  підсумки  міських

змагань з фізичної

допризовної підготовки

серед допризовної молоді

загальноосвітніх закладів міста.

Керуючись Положенням про проведення міських змагань з фізичної допризовної підготовки серед учнів шкіл міста 1996 – 1998 років народження, яке затверджене  начальником міського відділу освіти Петровою Н.П. 16.04.2013 року, з метою посилення військово-патріотичного виховання молоді та фізичної підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України,  поліпшення стану допризовної підготовки юнаків відповідно до ст.8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року №948/2002 «Про концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 №1770, керуючись п.1 ст.36, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 22.04.2013 року на спортивній базі ЗШ №1 було проведено міські змагання з фізичної допризовної підготовки. В змаганнях брали участь 5  команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.   Шкільні команди були представлені 7 юнаками 1996-1998  років народження.

Програма змагань складалася з 5 видів змагань: біг 100 метрів, підтягування на поперечині, метання гранати Ф – 1 на дальність, подолання смуги перешкод ( ЗКВ ), естафета 6 х 200 метрів. В особистому заліку переможцями стали:

вид №1 «Біг 100 м»

1 місце – Синусік Андрій, учень ЗШ №4;

2 місце – Петровський Арсен, учень ЗШ №4;

3 місце – Свічкар Олексій, учень ЗШ №4.

вид №2 «Підтягування на поперечині»

1 місце – Клинських Олександр, учень ЗШ №3;

2 місце – Мятечкин Олександр, учень ЗШ. №2; Ракицький Микита, учень ЗШ №3;

3 місце – Дановський Артем, учень ЗШ №2.

вид №3 «Метання ганати Ф - 1»

1 місце -  Петровський Арсен, учень ЗШ №4;

2 місце – Кутявін Олександр, учень ЗШ №3;

3 місце – Федотов Єгор, учень ЗШ №4.

В командному заліку місця розподілили таким чином:

Місце

ЗНЗ

Вид № 1 «Біг 100 метрів»

ЗШ №2

Вид  № 2 «Підтягування на поперечині»

ЗШ №2

Вид №3 «Метання гранати Ф - 1»

ЗШ .№4

ЗШ №5

Вид №4 «Подолання смуги перешкод ( ЗКВ )»

Вид №4 «Естафета»

Враховуючи вищезазначене

1. Розподілити місця серед команд за результатами змагань:

Місце

ЗНЗ

1 місце

ЗШ №1

2. Винести подяку за підготовку та результативну участь у міських змаганнях з серед допризовної молоді директорам: ЗШ І-ІІІ ст. №3 – Фролову О.А., ЗШ І – ІІІ ступенів №4 – Янівій К.М., ЗШ  І – ІІІ ступенів №1 – Тимофієвій Л.І.

3. Директорам навчальних закладів винести подяку керівникам команд за підготовку учнів до участі у міських змаганнях з фізичної допризовної підготовки серед допризовної молоді.

4. Нагородити Почесними грамотами команди ЗШ№3, ЗШ №4, ЗШ №1, які посіли призові місця.

5. Нагородити дипломами учасників змагань, які посіли І місця в особистому заліку: Синусік А. – учня ЗШ №4, Клинських О. – учня ЗШ №3, Петровського А. – учня ЗШ №4.

6. Розмістити даний наказ на сайті відділу освіти завідуючій методичним кабінетом Вовк  Л.М.

7.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.